Головна Новини Ірпінь відвідав Держсекретар США Ентоні Блінкен (фото)

Ірпінь відвідав Держсекретар США Ентоні Блінкен (фото)

Автор: Max

Сьогодні Ірпінь відвідав Державний секретар США Ентоні Блінкен. Він приїхав у місто в супроводі голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби.

«Ентоні Блінкен сьогодні побачив наш зруйнований, але нескорений Ірпінь. Він був вражений побаченим і відзначив, що жодна фотографія не передає достеменно того жаху, який насправді пережило наше місто», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Він відзначив, що керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша ознайомив гостя з презентацією всіх пошкоджених об’єктів міста, розповів про створений Фонд відновлення Ірпеня, про співпрацю з міжнародними партнерами та містами-побратимами, зокрема й з американськими – Мілвокі та Маямі.

«Пан Блінкен високо оцінив таку роботу нашої управлінської команди в напрямку відбудови Ірпеня та пообіцяв, що Америка й надалі допомагатиме українському народові. Щиро дякую Ентоні Блінкену та всім громадянам США за чітку й послідовну позицію щодо підтримки України у війні за свою Незалежність і територіальну цілісність», – підкреслив Олександр Маркушин.

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також