Головна НовиниІрпінь Товариство “ВІДВАЖНИХ” відзвітувало про хід будівництва ЖК «RIVER PORT»

Товариство “ВІДВАЖНИХ” відзвітувало про хід будівництва ЖК «RIVER PORT»

Автор: News
A26i6628

Один із лідерів будівельного ринку Київщини Товариство “ВІДВАЖНИХ” продовжує спорудження першої черги ЖК “RIVER PORT”, яку планують здати в експлуатацію у 2025 році. Цей житловий комплекс, розташований на березі Озера Мистецтв з власною набережною, Арт-маяком та човниковою станцією, стане флагманом будівельних проєктів компанії. Про подробиці будівництва першої черги комплексу розповів засновник Товариства “ВІДВАЖНИХ” Володимир Співак.

“На будівельному майданчику будинку №1 вже здійснили бетонування плити перекриття 9-го поверху, вмонтували вентиляційні блоки, здійснюють підготовчі роботи з цегляної кладки зовнішніх та внутрішніх стін керамічної цегли. У будинку №2 наразі ведуться роботи з утеплення фасаду, завершують монтаж віконних конструкцій, здійснюють роботи з влаштування мереж тепло-, водо-, електропостачання та каналізації, а також виконують монтаж систем безпеки будинку”, – зазначив засновник компанії.

«RIVER PORT» – це житловий комплекс преміум-класу, з власною інфраструктурою, прибережною зоною Озера Мистецтв та човниковою станцією. ЖК складається з  трьох 16-ти поверхових будинків. Для будівництва використано сучасну монолітно-каркасну технологію, стіни з цегли, утеплення фасадів мінеральною ватою. На перших нежитлових поверхах комплексу розмістять комерційні приміщення: супермаркет та кав’ярні, медичний та стоматологічний центри, спортивний зал та салони краси, аптеки та хімчистки. На території комплексу облаштовано власний відкритий басейн, фітнес-центр, спортивний майданчик, ігрові майданчики для дітей та поле для командних ігор. Доступ до комплексу здійснюватиметься за цифровим ключем та технологією Face ID, територія ЖК перебуває під цілодобовим відеоспостереженням. До продажу доступні одно-, двох- та трикімнатні квартири площею від 24 до 65 кв. м, в тому числі й квартири з терасами.

Товариство “ВІДВАЖНИХ” – група будівельних компаній, які з 2010 року успішно збудували 20 житлових комплексів, де проживає понад 10 тисяч мешканців. Засновники компанії – Володимир Співак та Володимир Карплюк. До основних проєктів “ВІДВАЖНИХ” у сфері нерухомості належать: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Town Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» та інші. У 2021 році товариство на 9 місяців раніше запланованого терміну вдало здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у ЖК «Novator Irpin». 2022 року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Наразі, Товариство «ВІДВАЖНИХ» активно будує житловий комплекс бізнес-класу «RIVER PORT» на березі озера Мистецтв в Ірпені та веде активне спорудження пристоличного котеджного міста “О.Краса”. 

Читати також