Головна Статті Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва в Ірпені ЖК «Burgundia»

Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва в Ірпені ЖК «Burgundia»

Автор: Max

Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва в передмісті Києва – мальовничому Ірпені – житлового комплексу «Burgundia». Там активно продовжуються роботи: облаштовується територія комплексу, завершуються фасадні роботи на будинку №3 та продовжуються внутрішні оздоблювальні роботи в будинках №1, №2 та №3. Про це повідомляє сайт компанії.

ЖК «Burgundia» побудований на монолітно-збірному фундаменті, стіни – з червоної цегли. Будинки утеплені мінеральною ватою, фасад – із декоративної штукатурки. Здача в експлуатацію всіх трьох будинків запланована на серпень 2022 року. До того часу комплекс підключать до всіх комунікацій, у квартири буде заведено газо-, водо- та електропостачання.

«Товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив “Відважних” побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній “Відважних” створила такі проєкти в галузі нерухомості, як ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Tawn Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський”, “Central House” тощо. Наразі ТОВ “Відважних” будує ЖК “Novator Irpin” та ЖК “Burgundia”», – зазначається на сайті Товариства.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також