Головна Новини День фізкультури і спорту в Ірпені: подяки тренерам і руханка на центральній площі (фото)

День фізкультури і спорту в Ірпені: подяки тренерам і руханка на центральній площі (фото)

Автор: Max

Сьогодні з нагоди Дня фізичної культури і спорту перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук вручив подяки від міськради найкращим працівникам фізкультурно-спортивної сфери.      

Відзнаки отримали тренери ДЮСШ з волейболу Ігор Грабовський і Людмила Вдовіна, тренер із вільної боротьби Володимир Яременко, тренер із велоспорту В’ячеслав Рудько, методистка ДЮСШ Олександра Чорна, начальник центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігор Пінчук, тренер ДЮСШ із тхеквондо Роман Страховський, завідувачка стадіону «Чемпіон» Анастасія Кравцова.

«Від імені всієї Ірпінської громади дякую всім нашим вчителям фізкультури, всім тренерам, наставникам, які, незважаючи ні на що, повернулися в Ірпінь і відновили заняття фізкультурою та різними видами спорту в нашій громаді. Так, окупанти знищили наші головні осередки спорту в місті, але розвиток спорту і популяризація здорового способу життя триває. І це все завдяки нашим небайдужим вчителям і тренерам», – написав на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

Він також висловив подяку Ірпінській молодіжній раді, яка провела сьогодні на центральній площі цікаву руханку для мешканців міста.

«Впевнений, такі заходи вже зовсім скоро стануть знову звичними для наших містян, як це було завжди», – зазначив мер.

«Усіх з Днем фізичної культури і спорту! Попри все займайтеся спортом і бережіть своє здоров’я!» – додав Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також