Головна Новини Зруйнований будинок «Ірпінські Липки-1» підлягає відновленню

Зруйнований будинок «Ірпінські Липки-1» підлягає відновленню

Автор: Max

Пошкоджений будинок в Ірпені у ЖК «Ірпінські Липки», фотографії якого облетіли весь світ, будуть реконструювати. Таке рішення ухвалили на підставі результатів інструментального обстеження.

Проєктування та відбудову «Ірпінських Липок-1» Ірпінський міський голова Олександр Маркушин обговорив з мешканцями будинку під час зустрічі. У ній також взяли участь проектанти, начальник земельного відділу ІМР, забудовник, що зводив будинок, Роман Дріжденко і депутатка цього округу Оксана Нечитайло

«За кошти міського бюджету вже зараз починаємо розробляти проєкт капремонту. Його презентація запланована на кінець квітня», — повідомив мер Ірпеня.

Також, за словами Олександра Маркушина, на наступній сесії міськради управляюча компанія, на яку оформлена земля під будинком, передасть її Ірпінській міській раді.

«Ну і головне завдання – після завершення проектування будемо активно шукати фінансування на саму реконструкцію. Попередньо, плануємо залучити кошти благодійників, зібрані в рамках роботи платформи UNITED24»,— зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, раніше Київська військова адміністрація і Міністерство розвитку громад підписали меморандум з Програмою розвитку ООН (ПРООН) про взаєморозуміння. Згідно з документом незабаром ПРООН розпочне відновлення 18 пошкоджених багатоповерхівок у регіоні.

Читати також