Головна НовиниІрпінь Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

Автор: Max

На найближчій сесії Ірпінської міської ради 29 лютого має відбутися голосування за створення нового комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг». Про це журналістам ITV стало відомо з оприлюдненого порядку денного.

Облаштувати такий центр планують у приміщенні нинішнього Територіального центру соціального обслуговування на вулиці Матвія Донцова, 15.

«Юридична особа Територіального центру соціального обслуговування йде на ліквідацію. Ті послуги, які надавалися у Терцентрі, будуть надаватися в одному з відділень Центру надання соціальних послуг, і плюс ми додаємо декілька відділень. Тобто те, що ми не могли зробити у Терцентрі, що обмежено законодавством, ми зробили у Центрі надання соцпослуг», — розповіла директорка Терцентру Діана Бондар.

За словами Діани Бондар, після прийняття рішення на сесії потрібно буде ще зареєструвати нове КП, тож відкриють його десь у середині березня.

Основна мета майбутнього центру — надання соціальних послуг мешканцям Ірпінської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

«У Центрі надання соціальних послуг отримати всі потрібні соцпослуги зможуть ветерани, пенсіонери, діти, люди з інвалідністю та такі, що опинилися у скрутних життєвих обставинах», — зазначила Діана Бондар.

Згідно зі статутом майбутнього підприємства, центр складатиметься із чотирьох відділень:

  • відділення надання соціальних послуг за місцем проживання/перебування організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
  • відділення надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості;
  • відділення Сервісного офісу у справах ветеранів;
  • відділення соцроботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Також на майбутній сесії Ірпінської міської ради депутати мають затвердити комплексну програму «Розвитку надання соціальних послуг» майбутнього комунального некомерційного підприємства на 2024-2026 роки.

Читати також