Головна НовиниІрпінь За кілька тижнів в Ірпені будуть замінені всі пошкоджені вікна (відео)

За кілька тижнів в Ірпені будуть замінені всі пошкоджені вікна (відео)

Автор: Max

Ірина показує вікно на своєму балконі. Вже майже півтора року воно без шибок.

Ірина, мешканка будинку на вул. Ярославська, 5:

«Снаряд попав в центр двора, дуже багато скла було, я це все руками збирала«.

Все це жінка згадує вже з усмішкою на обличчі, адже за день-два у її квартирі будуть нові вікна. Разом із сусідами, чиї оселі теж понівечили снаряди, вона зустрічає довгоочікуваний вантаж у дворі.

Євгенія, мешканка будинку на вул. Ярославська, 5:

«То це у вас зараз вже останній етап? Так, все буде гарно! Боже, мені аж плакати хочеться, що це не буде вже цих турбот, дуже добре, такі вікна добрі».

Світлана, мешканка будинку на вул. Ярославська, 5:

«Відчуття дуже позитивне, що все налагоджується, що в квартирах не буде вже побитих вікон, буде тепло, красиво, затишно».

Віконні конструкції для 16-ти квартир у цьому будинку, на вулиці Ярославській, 5 в Ірпені, надала  американська організація GEM — Global Empowerment Mission. У партнерстві з фондом відомого благодійника Говарда Баффета GEM реалізує на Київщині масштабну програму оновлення пошкоджених вікон.

Андрій Негрич, операційний директор фонду «Global Empowerment Mission» в Україні:

«У нас є домовленість, що ми встановимо на Київщині вікон на 1 мільйон доларів до настання опалювального сезону, до настання холодів«.

70% із запланованих робіт в області вже виконано. В Ірпені у межах цієї програми вже замінили понад 1700 склопакетів у 130 будинках. Ще майже стільки ж зараз  у роботі. Зокрема, і в квартирі пані Ірини.

Ірина, мешканка будинку на вул. Ярославська, 5:

«Сьогодні поміняють, ми дуже раді, дуже вдячні за допомогу».

Андрій Негрич, операційний директор фонду «Global Empowerment Mission» в Україні:

«Від людей абсолютно нічого не потрібно, для них це все безкоштовно, для них це все на благодійній основі надається. Їм тільки потрібно сприяти в тому, щоб надати доступ нашим монтажним бригадам до квартир, до обєктів«.

Олександр Пащинський, депутат Ірпінської міської ради:

«Від всіх мешканців Ірпеня хочу подякувати організації GEM …. Це дуже важливо«.

В організації GEM наголошують, що в Ірпені вони взялися замінити абсолютно всі пошкоджені вікна. Тому, якщо хтось не потрапив до програми, у вас ще є така можливість.

Андрій Негрич, операційний директор фонду «Global Empowerment Mission» в Україні:

«Якщо ще хтось з мешканців Ірпеня не отримав допомогу в заміні вікон, будь ласка, звертайтеся в міську раду, надавайте інформацію і ми обовязково направимо до вас наші монтажні бригади, нашу віконну програму«.

Читати також