Головна НовиниІрпінь З нагоди професійного свята у Державному податковому університеті нагородили викладачів

З нагоди професійного свята у Державному податковому університеті нагородили викладачів

Автор: Max

З нагоди Дня працівників освіти та Дня захисників та захисниць України у Державному податковому університеті відбулось урочисте засідання Вченої ради, на якому відзначили вагомі здобутки науково-педагогічного колективу. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Шістдесят сім педагогів та науковців отримали заслужені відзнаки, серед яких — ті, хто наразі проходить військову службу у лавах ЗСУ.

Від імені Ірпінської міської ради за сумлінну працю, творчу науково-педагогічну діяльність, організацію та вдосконалення навчальної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня працівників освіти Андрій Кравчук вручив подяки та грошові премії викладачам освітнього закладу.

385069485_811381847661130_1828093114304287781_n

У церемонії нагородження науково-педагогічних працівників також взяли участь в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський, Голова Бучанської райдержадміністрації Данило Мавлянов, в.о. Голови Державної податкової служби України Тетяна Кірієнко.

«Надзвичайно приємно бути присутнім у стінах рідного університету, де проходили мої студентські роки. Дякую університету та всьому викладацькому складу за вашу роботу, виховання молоді та внесок у розвиток освіти!», — зазначив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, учора, з нагоди Дня захисників і захисниць у Гостомелі відзначили військовослужбовців військової частини 3018 Національної гвардії.

Читати також