Головна НовиниІрпінь Вихованці Ірпінської ДЮСШ здобули призові місця на відкритому чемпіонаті з велокросу

Автор: Max

21 жовтня у місті Радомишль відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з Велокросу до 130-ти річчя велоспорту Житомирщини. Вихованці Ірпінської ДЮСШ на змаганнях здобули призові місця. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Так, за результатами змагань вихованці Ірпінської ДЮСШ посіли призові місця у категорії 2014 і молодші: 1️ місце — Артем Рудько, 2 місце — Дмитро Балан.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» привезли рекордну кількість нагород із змагань зі спортивного орієнтування. За перший день змагань спортсмени здобули 7 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей, за другий — 13 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей.