Головна НовиниІрпінь Народний депутат Мар’ян Заблоцький поділився планами про долю третьої партії конфіскованої зброї з США

Народний депутат Мар’ян Заблоцький поділився планами про долю третьої партії конфіскованої зброї з США

Автор: Max

 Народний депутат України Мар’ян Заблоцький поділився планами про долю третьої партії конфіскованої зброї з США

«В дорозі вже третя партія, і вона складається з новеньких AR-15, які будуть передані уже в приватну власність громадян-членів ДФТГ Ірпеня. Частина гвинтівок принципово піде жінкам, які пережили окупацію», — написав депутат на своїй сторінці у фейсбуці.

Передача зброї відбувається у межах програми » Ukrainian Arsenal of Liberty».

«Буду відвертим, процес не з легких. Зіштовхнулись з дуже складною опозицією в США. Окремі представники з округів з великою присутністю етнічних росіян дуже образились і робили все, аби зупинити цю програму. Що абсолютно не дивує. Але дякуючи топ-логістиці від Марко Груела нічого в них не вийшло. Будемо лупати далі. У Сполучених Штатах щороку витрачається приблизно 130 мільярдів доларів на поліцію. На їх складах — тони чудового надлишкового обладнання, яке можна залучити при продовженні активної адвокаційної кампанії. З цими поставками зброї ми прорубали логістичний та юридичний механізм реалізації, який тепер можна масштабувати. Для мене це було основним завданням», — додає Мар’ян Заблоцький.

Нагадаємо, у серпні першу партію конфіскованої зброї з США передали Ірпінському відділу поліції.

Читати також