Головна Новини Володимир Зеленський відвідав у лікарні родину, яка потрапила під обстріл під час евакуації з Ворзеля (фото, відео)

Володимир Зеленський відвідав у лікарні родину, яка потрапила під обстріл під час евакуації з Ворзеля (фото, відео)

Автор: Max

Президент України Володимир Зеленський відвідав у лікарні родину Власенків, яка потрапила під обстріл окупантів під час евакуації з Ворзеля. Про це повідомила пресслужба глави держави.

Власенки переїхали на Київщину з Криму після окупації півострова, оскільки не захотіли отримувати російське громадянство. Коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, родина спробувала виїхати з Ворзеля в безпечніше місце, але автомобіль потрапив під ворожий обстріл. Тоді 16-річна Катя закрила своїм тілом 8-річного брата Ігоря й дістала значні поранення. Осколкових поранень також зазнала їхня мати Тетяна. Батько Роман виніс поранену доньку на руках, щоб їй надали допомогу. Лікування матері й доньки триватиме кілька місяців. 

«Під час зустрічі з Власенками в лікарні, куди також приїхав голова родини, Володимир Зеленський відзначив їхню згуртованість, турботу та готовність захищати одне одного до кінця, що врятувало їм життя. Президент побажав сім’ї Власенків швидкого одужання та висловив переконання, що невдовзі вони всі разом святкуватимуть перемогу України. “Інакше й бути не може, коли в нашій країні такі міцні родини”, – зазначив глава держави», – йдеться в повідомленні.

Президент подарував Власенкам планшет для навчання, квіти, солодощі та фрукти. Маленькому Ігорю він передав м’яку іграшку, оскільки під час обстрілів снаряд потрапив на подвір’я будинку родини, і м’які іграшки хлопчика пошкодило осколками.

У лікарні Президент України також поспілкувався з іншими мешканцями Київщини, які проходять там лікування, з бійцем територіальної оборони та з водієм убитого в Ірпені журналіста-документаліста Брента Рено.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також