Головна Новини Володимир Карплюк представив новий випуск своєї програми «Це бізнес, Ірпінь!» (відео)

Володимир Карплюк представив новий випуск своєї програми «Це бізнес, Ірпінь!» (відео)

Автор: Max

Уперше після визволення Ірпеня на youtube-каналі голови Інвестиційної ради міста Володимира Карплюка вийшов новий випуск його авторської програми «Це бізнес, Ірпінь!». Цього разу вона присвячена стоматологічній клініці «Демідов і Потеряйко», яка працює на вул. Соборній, 118/19.

«Говорять, що деякі люди бояться ходити до стоматолога навіть більше за війну. Можливо, це й спонукало нас зняти першу після звільнення Ірпеня від орків програму саме в стоматології. Спробуємо розвіяти страх пацієнтів перед стоматологом, а стоматологів – перед відкриттям власного бізнесу разом із засновниками стоматологічної клініки “Демідов і Потеряйко”. Подейкують, що це одна з найкращих стоматклінік в Ірпені та на Київщині. Скільки потрібно грошей для відкриття приватного стоматологічного кабінету? Чи може стоматологія бути недорогою і за що платить пацієнт? У чому секрет успіху саме у стоматологічному бізнесі? Відповіді – у черговому випуску програми “Це бізнес, Ірпінь!” за участю засновників стоматологічної клініки Ігоря Потеряйка і Дмитра Демідова», – зазначається в анотації до випуску.

Нагадаємо, до початку повномасштабної війни героями програми «Це бізнес, Ірпінь!» стали  СЕО компанії «Ecosoft» Андрій Мітченко, власниця кав’ярні «Франс.уа» та ресторану «Resto Presto» Марта Заварова та представник будівельного бізнесу Валерій Красноленський.

«Підприємці повертаються у визволений Ірпінь, багато хто відроджує свою справу. І ми готові прийти в гості й розповісти про бізнес, який відновлює свою роботу або відкривається в нашому місті», – заявив у коментарі ITV Володимир Карплюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також