Головна НовиниІрпінь В Ірпінській міськраді збирають дані про пошкоджені вікна в громаді

В Ірпінській міськраді збирають дані про пошкоджені вікна в громаді

Автор: Max

Американська благодійна організація GEM спільно з фондом Г. Баффетта пообіцяла замінити усі пошкодженні вікна в Ірпінській громаді. Щоб надати фонду актуальні дані, для мешканців громади створили відповідну форму. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Планується довстановлення вікон по всій Ірпінській громаді, де дана заміна ще не проводилась. З метою надання актуальних даних до фонду, створили відповідне гугл-посилання, де кожен мешканець громади може надати дані щодо потреби у заміні вікон», — зазначив Олександр Маркушин.

Внести свої дані можна ТУТ.

Загалом на заміну вікон в Ірпінській громаді виділили 85 мільйонів гривень. Роботи планують закінчити за 2-3 місяці. Про це домовились очільник КОВА Руслан Кравченко й Ірпінський міський голова Олександр Маркушин з представниками GEM.

Варто нагадати, наприкінці травня очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко підписав меморандум про співпрацю із засновником GEM Майком Капонні. За цим документом Київщина має отримати вікна на мільйон доларів для встановлення в будівлях, пошкоджених під час повномасштабного вторгнення. Зокрема, GEM вже замінила вікна у спортивній залі Державного податкового університету.

Також ця благодійна американська організація допомагає Ірпеню відбудовувати приватний сектор на вулиці Багірова та Гостомельському шосе.

Читати також