Головна НовиниІрпінь Роберта Мецола подякувала за мурал, присвячений їй, в Ірпені

Роберта Мецола подякувала за мурал, присвячений їй, в Ірпені

Автор: Max

Президентка Європарламенту Роберта Мецола подякувала за мурал, який присвятили їй в Ірпені. Слова вдячності і захоплення містом-героєм вона написала на своїй сторінці в твіттері.

«Ірпінь! Ви справжні герої. Ваша непокора та мужність показали світові, що терор не може перемогти гідність. Я вдячна за цей мурал на вулицях вашого чудового міста. Як кажуть, наша підтримка не зникне. Наша дружба буде тільки сильнішою», — написала Голова Європарламенту.

Варто зазначити, у День Конституції України Роберта Мецола привітала всіх українців зі святом віршем про Ірпінь. Це стало першим випадоком в історії, коли керівництво Європейського Парламенту зачитало україномовну поезію.

Автор рядків, які у своєму вітанні українцям зачитала Роберта Мецола, і які увіковічнили на муралі – Петро Щербина, який також є автором книги “Битва за Ірпінь” та продюсером фільму “Форпост Ірпінь.

Стінопис, присвячений Роберті Мецолі, створили за підтримки Товариства «Відважних» та Благодійного фонду Ігоря Женевського. Намалювала його на стіні міської бібліотеки авторка Літературного муралу Ірпеня Катерина Медвідь.

Побачити мурал можна в Ірпені на вулиці Шевченка, 3А.

Читати також