Головна НовиниІрпінь В Ірпінській бібліотеці відкрили фотовиставку «Ірпінь Осінній» Олега Гриба

В Ірпінській бібліотеці відкрили фотовиставку «Ірпінь Осінній» Олега Гриба

Автор: Max

Наприкінці другого місяця осені в Ірпінській бібліотеці імені М. Рильського відкрилася тематична фотовиставка «Ірпінь Осінній» фотокореспондента ITV Олега Гриба.

У фотоархівах інформаційного агентства «ITV» зібралося сотні світлин неповторної ірпінської осені талановитого фотокореспондента Олега Гриба. 25 із них можуть побачити відвідувачі фотовиставки «Ірпінь осінній».

Виставка експонуватиметься у бібліотеці до 3 листопада. Після цього буде можливість ознайомитися з виставкою Олега Гриба на інших локаціях, про що буде повідомлено додатково.

Автор світлин — Олег Гриб — родом із Кропивницького. З 2017 року працює в інформаційному агентстві «ITV» та фіксує важливі для Приірпіння події. Із початком повномасштабної війни Олег Гриб фіксував воєнні злочини росіян. Після звільнення міста від окупантів – документував поранені вулиці й будинки, десятки візитів світових лідерів, а згодом і відбудову міста.

Роботи Олега Гриба виставлялися, зокрема, у Європейському парламенті, у Комітеті регіонів Євросоюзу у Брюсселі, біля мерії Парижу, у Німеччині та Польщі. Його світлини відзначені подяками Ірпінського міського голови, Департаментку культури та туризму Київської обласної військової адміністрації тощо.

Додамо, урочисте відкриття виставки відбулося 20 жовтня. Під час відкриття також було нагороджено переможців конкурсу «Вірші про Ірпінь» інформаційного агентства «ITV». У конкурсі взяло участь понад 120 дітей.

Нагадаємо, що інформаційна агенція ITV в рамках свого проєкту «Мистецтво малювати Ірпінь» виступила організатором виставки відомого українського художника Матвія Донцова, що наразі експонується в школах Ірпеня.

Читати також