Головна Новини В Ірпені відбудеться зустріч з письменницею Іриною Говорухою, яка задокументувала історії українців з окупації

В Ірпені відбудеться зустріч з письменницею Іриною Говорухою, яка задокументувала історії українців з окупації

Автор: Max

Авторка книги-сповіді «Плахта» Ірина Говоруха зустрінеться з мешканцями Ірпеня та гостями міста в Ірпінській міській бібліотеці. Зустріч пройде 25 березня о 13:00.

У книзі «Плахта» Ірина Говоруха зібрала понад 250 історій мешканців Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Бородянки, Чернігова, сіл Київської та Чернігівської областей.

«Цю книгу я почала писати на десятий день війни. Вона складається з уламків, фрагментів та уривків фраз. Із тваринного страху, розпачливого болю та відчаю. Віри й зневіри. На її сторінках не буде відтворення бойових дій, подробиць ворожих атак і розвідувальних операцій. Лише історії звичайних українців, далеких від війни. Багатодітних і бездітних жінок. Пенсіонерок та зовсім юних дівчат. Розповіді бухгалтерів, учителів молодших класів, кухарів, майстрів манікюру та інженерів…»,— так свою книгу описує сама авторка.

Учасників зустрічі просять зареєструватися ТУТ.

«Друзі! Запрошуємо на зустріч з Ірина Говоруха до нашої Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського. Під час зустрічі можна буде придбати книгу «Плахта» у самої авторки»,— написала начальниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Читати також