Головна НовиниІрпінь В Ірпені намагалися пограбувати волонтерів (відео)

В Ірпені намагалися пограбувати волонтерів (відео)

Автор: Max

Ірпінські волонтери зловили грабіжників, які залізли до їхнього складу. Волонтери Ірпінського об’єднання «Незламні серця» тільки-но повернулися із самого нуля. Відвезли військовим автівки та дрони. І тут вночі на телефон голові фонду Руслану прийшло тривожне сповіщення: спрацювала сигналізація на одному з їхніх складів.

Руслан, голова БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

«Перші мої відчуття: «думаю, та ні, може там ящик упав чи ще щось. Бо насправді ми тільки приїхали з фронту, два дні були у хлопців на передовій, проїхали більше двох тисяч кілометрів і були дуже виснажені. Але потім знову спрацювала сигналізація. Я пишу нам в групу нашу: хлопці, проблема, їдемо».

Першим на місце події приїхав саме Руслан. Він і затримав двох грабіжників.

Руслан, голова БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

 «Зайшовши до приміщення я побачив, що в дальній кімната горить світло. Перезарядив зброю і думаю, що якщо люди розуміють що це, то й зрозуміють, що людина зі зброю зайшла. Питаю, чи є хтось — тишина. Потім я починаю проходити по кімнаті. Підійшовши ліворуч, я побачив саме першого грабіжника, який стояв за кутком. В одній руці був ліхтарик, в другій викрутка».

Потім Руслан побачив і другого. Зброя переконала грабіжників і вони здалися. Під’їхали інші волонтери і, поки чекали поліцію, вирішили поспілкуватися з крадіями.

Вадим, волонтер БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

 «При питаннях: давайте ви в ЗСУ підете і будите воювати за країну, замість того, щоб грабувати, вони повністю відмовились і сказали: нам краще тюрма, ніж воювати».

Під одягом крадіїв поліція знайшла багато професійного обладнання. Тож волонтери припускають, що зловили професійних «домушників». До того ж, з’ясувалося, що ці двоє грабують будинок, у якому розташовується склад, вже декілька днів. Ця багатоповерхівка пошкоджена, тож зараз у ній ніхто не живе.

Руслан, голова БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

 «Попередньо зараз відомо, що дві квартири пограбовано і всі кладовки людські, які були там поруч. Із будинку, який зруйнований і згорівший».

У волонтерів, на щастя, нічого вкрасти не встигли. Проте намагалися і вже вантажили на два велосипеди генератори та акумулятори, які були закуплені для військових.

Руслан, голова БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

«Вони сказали, що 4 чи 5 років вже в Ірпені, то я думаю, що вони не займалися ніякими нормальними справами, в плані там роботи, ходили, напевно, обкрадали людей».

Ілля, волонтер БФ «Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця»:

«Для нас це дуже важливо, щоб дати зрозуміти, крадії, які крадуть в людей під час війни, —  це мародери 100%. Тим паче, у людей, які вже постраждали. І ще й у благодійного фонду, який намагається робити щось корисне для військових, цивільних і допомагати всім чим може».

Грабіжниками зайнялася поліція, а волонтери продовжують допомагати військовим. Підтримати їх та долучитися до збору коштів на FPV-дрони можна за QR-кодом на екрані.

Читати також