Головна НовиниІрпінь Графік капітального ремонту будинків на вул. Северинівська, 160 та 162 в Ірпені затвердять до 25 січня

Графік капітального ремонту будинків на вул. Северинівська, 160 та 162 в Ірпені затвердять до 25 січня

Автор: Max

В Ірпені відбулась робоча нарада щодо вирішення проблемних питань капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків на вул. Северинівська,160 та 162. Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук разом з першим заступником голови КОВА Миколою Бойком зустрілись з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) та проєктантами для вирішення проблем щодо початку капремонту обох багатоповерхівок.

«Капітальний ремонт будинків по вул. Северинівська, 160 та 162 фінансується Міжнародною організацією з міграції. МОМ самостійно обрала підрядника і він мав розпочати роботи ще на початку листопада 2023 року. Біля багатоквартирного житлового будинку на вул. Северинівська, 162 вже завершено огороджувальні роботи та організовано будівельний майданчик, першочергово тут замінюватимуть вікна та підсилюватимуть пошкоджену частину даху. Втім, по будинку по вул. Северинівська, 160 до капремонту підрядник так і не приступив. До 25 січня цього року разом з КОВА, МОМ та підрядником буде напрацьований актуальний графік капітального ремонту обох будинків», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Photo 2024 01 15 12 44 15
Photo 2024 01 15 12 44 17

За його словами, проєктами капітального ремонту будинків передбачено відновлення та підсилення залізобетонних панелей зовнішньої несучої стіни; заміну та підсилення пошкодженої частини даху, покрівлі та технічного поверху, відновлення козирків; підсилення та заміна пошкоджених віконних і дверних прорізів; фасадні роботи з утепленням; електромонтажні роботи з заміни електроосвітлення сходів та тамбурів; заміна опорядження внутрішніх приміщень загального користування; роботи по відновленню вимощення тротуарів, відновлення газонів; встановлення системи блискавкозахисту.

Photo 2024 01 15 12 44 18 (2)

«Дякую першому заступнику голови КОВА Миколі Бойку, представникам Міжнародної організації з міграції та проектантам за конструктивний діалог в інтересах мешканці двох ірпінських будинків», — підсумував Андрій Кравчук.

Нагадаємо, в Ірпінській громаді сформовано 207 житлових сертифікатів на загальну суму 833 млн грн. Станом на 16.01.2024 було проведено 50 угод купівлі-продажу нового житла з використанням житлових сертифікатів мешканцями Ірпінської громади.

Читати також