Головна НовиниІрпінь Учні ІЛІТ зустрілися із відомим українським проєктмейкером Владиславом Грезєвим (відео)

Учні ІЛІТ зустрілися із відомим українським проєктмейкером Владиславом Грезєвим (відео)

Автор: Max

На запрошення Молодіжного парламенту Ірпеня в ліцей інноваційних технологій приїхав відомий український проєктмейкер Владислав Грезєв. Він – ліцензіат TEDxKyiv – масштабної платформи для організації і проведення заходів, засновник Lobby X – платформи з працевлаштування та співзасновник просвітницької організації «Змінотворці».

Гість ділився з ілітівцями своїм досвідом та секретами успіху. Один із головних — каже Владислав – це люди.

Владислав Грезєв, засновник «lobby X», ліцензіат «TEDxKYIV», співзасновик «Змінотворці»:

«В резонансі з ними, в синергії відбуваються дива. Це буває часом непросто, але у будь-якому випадку це класно. Всім, хто відчуває в собі потенціал до того, щоб будувати й створювати проєкти, – будьте рішучими, пробуйте й буде вдаватися!».

Під час зустрічі вихованці ІЛІТу ставили багато запитань, а гість охоче на них відповідав. Говорили про навчання, ліцензії, створення та реалізацію масштабних проєктів.

Адріана Левківська, вихованка Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Мені дуже сподобалася зустріч, тому що тут розповідали про просвітництво, яке відбувається в Україні. Мені дуже приємно, що це відбувається в нашій країні навіть у такий складний час для всіх».

Дар’я Насонова, вихованка Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Мені дуже сподобалася ця лекція. Вона була для мене надихаючою, тому що мені цікава тема організації заходів. Тому я ще раз упевнилася в тому, що мені підійшла б ця сфера, тому так, сподобалося».

Зустріч із Владиславом Грезєвим відбулася в межах проєкту Молодіжного парламенту Ірпеня – «Освіта та розвиток. Лекторій».

Раніше завдяки цьому проєкту учні міста зустрічалися із всесвітньовідомою альпіністкою Антоніною Самойловою – першою українкою, яка двічі підкорила Еверест; співачкою Мілою Нітіч; заступником міністра освіти і науки з питань вищої освіти України Михайлом Винницьким.

Олександра Ільніцька, голова Молодіжного парламенту Ірпеня:

 «Ми запрошуємо різних особистостей абсолютно різних сфер і професій. Вони діляться своїми інсайтами, своїм досвідом. Будемо раді, щоб у кожному навчальному закладі такі зустрічі відбувалися, і будемо активно над цим працювати».

Читати також