Головна НовиниІрпінь У фільмі «Буча» зіграла Марія Кочур — директорка Музею Григорія Кочура в Ірпені

У фільмі «Буча» зіграла Марія Кочур — директорка Музею Григорія Кочура в Ірпені

Автор: Max

У новому фільмі «Буча» одну з ролей зіграла Марія Кочур — директорка Музею Григорія Кочура в Ірпені. Про це повідомив співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Марія Кочур зіграла роль тещі відомого українського композитора, лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. До стрічки «Буча» була включена сцена порятунку композитора, який під час подій фільму був у своєму будинку в Ворзелі. Як саундтреки у фільмі використані декілька творів Ігоря Поклада. Зокрема «Сіла птаха» та Марш Сотні з оперети «Конотопська відьма».

«Марія Кочур — українська акторка, багаторічна очільниця ірпінського Музею Григорія Кочура, якій цьогоріч 17 листопада на 115 річницю з Дня народження Григорія Кочура вручили звання Почесний громадянин Ірпеня. Для зйомок у фільмі «Буча» Марія Кочур повернулася з Польщі, куди була змушена виїхати через остріли Ірпеня. Евакуювалася Марія Кочур через «Дорогу життя» через річку Ірпінь на Романівці», — розповів Володимир Карплюк.

Photo 2023 11 24 20 37 09

Нагадаємо, робочий показ фільму «Буча» відбувся у Києві 23 листопада. Художня стрічка заснована на реальних подіях лютого-квітня 2022 року в Бучі, Ірпені, Ворзелі та Гостомелі під час російської окупації.

Читати також