Головна Новини У виконкомі ІМР спростували інформацію про закриття доступу до приміщення Ірпінської міськради

У виконкомі ІМР спростували інформацію про закриття доступу до приміщення Ірпінської міськради

Автор: Max

Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша спростував інформацію про те, що доступ до приміщення міськради для відвідувачів закрито. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Цього разу ті, хто мріє стати “активістами”, опублікували інформацію про закриття доступу до приміщення Ірпінської міської ради за адресою м.Ірпінь, вулиця Шевченка, 2А. Цитуємо: “Тепер, щоб піднятися із першого поверху на якийсь інший, що ми всі до цього спокійно робили, треба буде мати перепустку!»,- повідомляє Дмитро Негреша.

За його словами, доступ до приміщення ІМР є відкритим протягом всього робочого часу, з 08:00 до 17:00. Це може перевірити будь-який мешканець Ірпінської міської територіальної громади.

«Нагадуємо громаді, що саме команда “Нові Обличчя”, починаючи з 2014 року відкрила двері до міськради і ми не дозволимо їх закрити ні депутатам, ні уяві активістів. Відкритість та доступність міськради була і є важливою позицією як за часів управління містом Володимиром Карплюком, так і нині, коли Ірпінським міським головою є Олександр Маркушин», — додав керуючий справами.

Також він попросив мешканців громади користуватися офіційними джерелами інформації.

Читати також