Головна Новини У День журналіста Володимир Карплюк розповів про знищену рашистами оселю головної редакторки ITV (фото) – ITV

У День журналіста Володимир Карплюк розповів про знищену рашистами оселю головної редакторки ITV (фото) – ITV

Автор: Max

Сьогодні, в День журналіста, ексмер Ірпеня та голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк опублікував на своїй сторінці у фейсбуці фото знищеного рашистами будинку головної редакторки ITV Людмили Лозової.

«Друзі, сьогодні в Україні відзначають День журналіста. Тож хочу познайомити вас із головним редактором інформаційного агентства ITV Людмилою Лозовою. На фото – вона разом із чоловіком Володимиром біля згарища їхнього будинку, який був знищений окупантами під час атаки на Приірпіння. Ще три місяці тому в їхньому домі лунав дзвінкий сміх онучок, пахло свіжою випічкою, вечорами їхня велика родина збиралася за столом, а вихідними до них з’їжджалося багато друзів… Цей будинок вони роками з любов’ю створювали цеглина за цеглиною, вони доглядали прекрасний сад, вирощували городину і дуже пишалися тією родинною оазою, яку створили власними руками. Все це у них забрала війна. Таких історій у нашому Ірпені та Приірпінні тисячі. Але сьогодні, у День журналіста, мені б дуже хотілося, щоб хоча б одна людина, щастя і мрії якої вщент зруйнували рашисти, стала трохи щасливішою і усміхнулася після багатьох днів та ночей сліз», – написав Карплюк.

Він відзначив, що «вже понад сім років Людмила Лозова щодня працює в інформаційній сфері Приірпіння, через її професійні руки пройшли тисячі сюжетів та десятки тисяч публікацій про Ірпінь». «І коли прийшла війна, вона разом зі своїм колективом не склала рук, а стала в інформаційну битву з ворогом. І продовжує робити це зараз, поєднуючи редакторську роботу із щоденною роботою на згарищі свого дому», – наголосив ексмер.

«Якщо ви хотіли б підтримати Людмилу та її родину, ви знаєте, що робити. Нижче я залишу реквізити… У свою чергу ми теж не залишимося осторонь і зробимо усе, щоб нове житло якомога швидше з’явилося у всіх ірпінців, які втратили дах над головою, та у всіх наших друзів, які відчули на собі весь жах війни», – зазначив Карплюк.

«Принагідно вітаю всіх українських журналістів з професійним святом! Дякую вам за правду і міцний інформаційний фронт, який сьогодні ви тримаєте. Бережіть себе і своїх рідних!» – додав голова Інвестради Ірпеня.

Картка «Приватбанку» 5457082272617932 (Лозова Людмила Миколаївна).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також