Головна Новини Туреччина планує допомогти збудувати новий міст у Романівці     

Туреччина планує допомогти збудувати новий міст у Романівці     

Автор: Max

Влада Туреччини має намір узяти участь у відбудові зруйнованої під час війни інструструктури України, і першим проєктом може стати новий міст в ірпінському мікрорайоні Романівка. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали сьогодні у Львові Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков і Міністр торгівлі Туреччини Мехмет Муш у присутності президентів двох країн. Про це повідомила пресслужба глави української держави.

У повідомленні зазначається, що міст у Романівці «був зруйнований на початку повномасштабного російського вторгнення, і фактично це зупинило наступ агресора на столицю».

«Турецький бізнес має великий досвід у будівництві доріг і мостів, зокрема Запорізького та Кременчуцького мостів, і зарекомендував себе як надійний партнер. Тому розраховуємо, що вже зовсім скоро вийдемо на конкретні практичні результати спільної відбудови», – цитує президентська пресслужба Олександра Кубракова.

Передбачається, що турецькі державні та бізнес-структури зможуть розвивати конкретні проєкти відновлення, а також надавати консультаційну й технічну допомогу. Найближчим часом буде створена спільна українсько-турецька робоча група, яка опрацює механізми залучення у проєкти з відбудови турецьких інвестицій.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також