Головна Новини Товариство «Відважних» презентує новий проєкт в Ірпені – ЖК «River Port»

Товариство «Відважних» презентує новий проєкт в Ірпені – ЖК «River Port»

Автор: Max

Команда Товариства «Відважних» презентує новий проєкт в Ірпені – житловий комплекс «River Port», де вже ведуться активні будівельні роботи. Про це повідомляє сайт Товариства.

Зазначається, що «River Port» – це перший в Ірпені житловий комплекс преміум-сегменту з закритою територією та відкритими комерційними приміщеннями. Він споруджується за монолітно-каркасною технологією будівництва.

«Родзинкою комплексу є розташування біля озера, що додає затишку та спокою. На території розташований дитячий майданчик та власний басейн. Все необхідне для життя – поруч», – наголошують у ТОВ «Відважних».

«Товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками Товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив “Відважних” побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній “Відважних” створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Tоwn Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний Буча”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський” тощо. Товариство “Відважних” на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс “Central House” та на 11 місяців раніше вручило ключі від квартир інвесторам житлового комплексу “Novator Irpin”. Наразі “Відважних” готується до вручення ключів власникам квартир житлового комплексу “Burgundia”, який вже введено в експлуатацію», – зазначається на сайті.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також