Головна НовиниІрпінь Студенти з Ірпеня здобули перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв

Студенти з Ірпеня здобули перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв

Автор: Max

Студенти Ірпінського коледжу економіки та права взяли участь у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Барви Закарпаття», який відбувся днями у м. Берегове (Закарпатська область). За результатами конкурсу наші танцюристи з танцем «Життя» вибороли перемогу. Про це повідомили на сторінці закладу освіти у фейсбуці.

«Ми з танцювальною групою від коледжу поїхали на Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Барви Закарпаття» в Берегове аби презентувати наш новий танець «Життя». Атмосфера фестивалю була неймовірною! Стільки талановитих людей, яскравих костюмів, запальних мелодій! Відчувалося, що кожен колектив вклав душу у свій виступ. Ми танцювали з азартом, з трепетом, з метою розкрити такий важливий задум та передати історію танцювальної постановки. І ось оголошення результатів… І не віримо своїм вухам — 1 місце! Це був справжній вибух радості! Сльози щастя, щирі обійми, нестримні емоції — все це переповнювало нас», — розповіли в Ірпінському коледжі економіки та права.

438086969 991207839674483 2604106550579471710 N

Загалом на конкурсі презентували свої виступи колективи з Одеси, Миколаєва, Хмельницького, Львова, Кропивницького, Ужгорода, Закарпаття, а також колективів Угорщини. Серед 136 виступів виступ Ірпінського коледжу економіки та права став найкращим.

136 номерів з Одеси, Миколаїва, Хмельницького, Львова, Кіровограда, Ужгорода та місцевих колективів, а також колективів Угорщини.

«Ця перемога на фестивалі — це не просто нагорода, це визнання нашої праці, це стимул до нових звершень. Ще раз дякуємо всім, хто був поруч з нами в цей хвилюючий момент! Дякуємо за підтримку, за віру в нас! Це наша спільна перемога!

Поїздка на конкурс «Барви Закарпаття» в Берегове подарувала нам не лише тріумф на сцені, а й море незабутніх вражень», — додали у коледжі.

Читати також