Головна НовиниІрпінь Ірпінський спортклуб «Реформа» увійшов до п’ятірки кращих команд чемпіонату України з кікбоксингу

Ірпінський спортклуб «Реформа» увійшов до п’ятірки кращих команд чемпіонату України з кікбоксингу

Автор: Max

25-28 квітня 2024 року відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА 2024.  У змаганнях взяли участь більше 600 спортсменів з усієї країни. Ірпінь на Чемпіонаті представляли 26 спортсменів клубу «Реформа», які вибороли 66 нагород. Про це повідомив Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу Володимир Сотін.

«Три напружені дні боїв до пізнього вечора, величезна конкуренція та кількість суперників. Провівши понад 200 двобоїв на команду за три дні, наш клуб увійшов до топ-5 кращих серед 44 команд-учасниць», — розповів Володимир Сотін.

Загалом спортсмени вибороли 27 золотих, 23 срібних та 16 бронзових медалей. У  результаті команда «Реформи» зайняла 5 загальнокомандне місце.

«Велика подяка ЗСУ та усім, хто нас захищає. Дякуємо за можливість тренуватись та змагатися для наших дітей. Подяка усім, хто нам допомагає, підтримує та вболіває. Величезна подяка Федерації кікбоксингу ІСКА за чудові змагання, організацію та свято спорту. 

Варто зазначити, що за результатами цього Чемпіонату буде сформовано збірну від клубу на Чемпіонат Світу 2024 у м. Відень (Австрія), що відбудеться у жовтні цього року.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени з «Реформи» зайняли 2 загальнокомандне місце на Чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу ІСКА.

Читати також