Головна Новини Роман молодої ірпінської письменниці увійшов до Величного списку Міжнародного літературного конкурсу «Крилатий Лев»

Роман молодої ірпінської письменниці увійшов до Величного списку Міжнародного літературного конкурсу «Крилатий Лев»

Автор: Max

Роман молодої ірпінської письменниці Катерини Холод «Рубікон для Рити» увійшов до т. зв. Величного списку VI Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев – 2022». Про це повідомив у фейсбук-групі Львівської організації Національної спілки письменників України голова журі конкурсу Олесь Дяк.

«Нарешті ми дочекалися Величного списку від “Крилатого Лева”. Величний тому, що твори із цього списку вже заслужили на особливу увагу членів журі, а в недалекому майбутньому однозначно – читачів, літературних критиків, видавців», – зазначив голова журі.

Загалом до списку увійшли 20 рукописів романів, повістей і збірок оповідань.

За словами Олеся Дяка, із числа учасників Величного списку «вже у квітні буде визначена й оприлюднена переможна десятка (лауреати, дипломанти і володарі спеціяльних відзнак)».

Нагадаємо, в липні минулого року Катерина Холод (справжнє прізвище – Ступар) стала фіналісткою Міжнародного конкурсу есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Її новела «Теракотова книгарня» увійшла до збірки есе і новел, виданої за результатами конкурсу.

Загалом за останні три роки Катерина стала переможницею, лауреаткою чи фіналісткою десяти престижних літературних конкурсів, а також стипендіаткою програми ЄС «House of Europe» і лауреаткою стипендії Президента України для молодих письменників за 2020 р.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також