Головна Новини Письменник Сергій Мартинюк долучився до створення різномовної бібліотеки ІЛІТу

Письменник Сергій Мартинюк долучився до створення різномовної бібліотеки ІЛІТу

Автор: Max

Український письменник Сергій Мартинюк, який брав участь у обороні міста-Героя Ірпеня, передав Ірпінському ліцею інноваційних технологій збірку своїх книжок.

Серед подарованих книг є «13 віршів або битва за Ірпінь змінила світ», «Маю честь бути українцем» та інші авторські твори Сергія Мартинюка.

На сторінках переданих книжок письменник залишив послання для юних ірпінців: «Друже! Битва за Ірпінь змінила світ! Пишайся своїм містом!».

До створення бібліотеки ІЛІТу вже долучилося багато небайдужих людей та компаній. Наприклад, книжки до бібліотеки ліцею вже передали видавництво «Фоліо», ірпінські медики та соцпрацівники, інтернет-провайдер «Домінет», підприємець Віталій Драган та інші.

Якщо ж Ви також бажаєте передати книгу до Ірпінського ліцею інноваційних технологій, звертайтеся до директорки ІЛІТу Марії Гостін за телефоном: +380934869833.

Нагадаємо, у Міжнародний день дарування книжок, 14 лютого, в ІЛІТі розпочали створювати власну бібліотеку книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. За задумом учнів, вона має стати найбільшою різномовною шкільною книгозбірнею в області.

Читати також