Головна Новини Представники Ірпінської міськради взяли участь у з’їзді Ради азербайджанців України

Представники Ірпінської міськради взяли участь у з’їзді Ради азербайджанців України

Автор: Max

Депутати Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя» Юлія Устич і Антон Головенко в якості гостей узяли участь у II з’їзді Ради азербайджанців України (РАУ), який пройшов у Києві 12 лютого.

Учасниками форуму були близько 200 активістів азербайджанської діаспори з різних регіонів України, представники Державного комітету Азербайджану по роботі з діаспорою, азербайджанські дипломати, депутати Верховної Ради України, представники українського уряду, голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олена Богдан, українська інтелігенція, журналісти.

Учасників з’їзду привітав голова правління Всеукраїнської громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України» Хікмет Джавадов, за сприяння якого відбувається активний розвиток дружніх взаємин Ірпеня з Азербайджаном. 

Виступаючи на форумі, Юлія Устич наголосила, що співпраця Ірпінської громади з азербайджанською спільнотою розвивається з кожним роком. Яскравими її прикладами є парк Дружби імені Заріфи Алієвої в Ірпені та присвоєння імені цієї видатної азербайджанки одній із центральних вулиць міста й одній із найкращих шкіл. Юлія Устич вручила представникам азербайджанської діаспори спеціальні дипломи за внесок у розвиток Ірпеня.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Антон Головенко у складі офіційної української делегації відвідав із робочим візитом Азербайджан. Він, зокрема, зустрівся з керівництвом і депутатами парламенту цієї країни, побував у Нагірному Карабасі. Перебуваючи в Баку, Головенко взяв участь у презентації антології української поезії, виданої до 30-річчя Незалежності України Спілкою письменників Азербайджану за підтримки Хікмета Джавадова.

На початку грудня в Ірпінь прибула делегація депутатів азербайджанського парламенту на чолі з заступником голови президентської партії «Ені Азербайджан» («Новий Азербайджан») Таїром Будаговим. Візит був спільно ініційований Хікметом Джавадовим та Антоном Головенком.

12 січня ц. р. Президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав розпорядження про нагородження директорки Ірпінської школи №12 імені Заріфи Алієвої Валентини Антоненко орденом «Дружба», а її заступниці Юлії Крилач та педагогині-організаторки школи Алли Чумак – медалями «Прогрес». Високі нагороди вручила ірпінським освітянкам Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова, яка відвідала школу №12.

Використані фото РАУ

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також