Головна Новини Початкові класи шкіл Ірпінської громади повертаються до навчання офлайн (відео)

Початкові класи шкіл Ірпінської громади повертаються до навчання офлайн (відео)

Автор: Max

З 14 лютого учні початкових класів освітніх закладів Ірпінської громади повернуться за шкільні парти. На дистанційному навчанні діти перебували з 31 січня. Наразі ситуація з захворюваністю на COVID-19 та ГРВІ серед дітвори та вчителів стабілізувалася.  

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Уся Україна, вся область випускає 1–4-і класи, і за нашою статистикою ми бачимо, що теж можемо випустити 1–4-і класи на навчання. Вчителі вже одужали, можемо продовжувати учбовий процес».

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради:
«Я думаю, що зараз ми прийняли найбільш оптимальне, компромісне, конструктивне і ефективне рішення, яке можливо прийняти в даній ситуації. Тобто з понеділка ми дозволяємо учням 1–4-х класів навчатися в очному режимі. Ми їх запрошуємо до закладів освіти, де вони будуть безпосередньо працювати з учителями в класах».

Що стосується учнів 5–11-х класів – для них дистанційне навчання ще триватиме.

Олександр Маркушин:
«5–11-і класи ще тиждень на дистанційному навчанні. У наступну п’ятницю буде наступне засідання комісії ТЕБ та НС, ми послухаємо нашу “первинку” і “вторинку”, яка буде статистика захворюваності, і будемо приймати рішення. Скоріше за все, через тиждень відновиться повноцінне навчання в наших школах».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також