Головна Новини Під час евакуації ірпінців патрульні поліцейські затримали мародерів із ювелірними прикрасами

Під час евакуації ірпінців патрульні поліцейські затримали мародерів із ювелірними прикрасами

Автор: Max

Під час проведення евакуації жителів Ірпеня правоохоронці затримали двох мародерів, які мали при собі ювелірні прикраси. Про це повідомила патрульна поліція Київщини.

«Під час проведення евакуації цивільного населення з міста Ірпінь поліцейські помітили двох підозрілих чоловіків. Інспектори прийняли рішення провести поверхневу перевірку цих громадян. Як результат, виявили у чоловіків торбинки з прикрасами, схожими на ювелірні. Пояснити походження цих торбинок громадяни не змогли. Охоронці порядку передали обох чоловіків слідчим для встановлення всіх обставин справи», – зазначається в повідомленні.

«Війна — це час, коли кожен із нас має допомагати та підтримувати інших, а мародерство — неприпустима та ганебна діяльність! Пам‘ятайте, що мародери нестимуть відповідальність за скоєне за всією суворістю законів воєнного часу. Кожен мародер буде не лише затриманий, а й знеславлений та покараний», – наголошують правоохоронці.

Нагадаємо, раніше поліцейські затримали в Ірпені 8 мародерів, які виносили з магазину продукти й алкоголь. Було також установлено причетність затриманих до низки інших крадіжок із магазинів та з залишених жителями міста помешкань.

Як повідомляв 11 березня Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, від початку війни в місті затримали 26 мародерів. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також