Головна Новини Переселенка з Мелітополя викладатиме англійську в Ірпені

Переселенка з Мелітополя викладатиме англійську в Ірпені

Автор: Max

До колективу Ірпінського ліцею інноваційних технологій доєдналася нова вчителька англійської мови Ольга Гущина. Вона переїхала до Ірпеня, тікаючи від війни із тимчасово окупованого Мелітополя.

Ольга займається викладанням вже 16 років. Почала свою кар’єру з Мелітопольської спеціалізованої школи №25, де і досі викладає дистанційно та підтримує дітей.

Її учні є переможцями програми обміну FLEX, міських та обласних олімпіад, учасниками різних міжнародних проєктів. Також учителька не забуває і про позашкільні заходи, зокрема вона щороку організовує мовні скаутські табори у Карпатах. 

До того ж, Ольга постійно вдосконалюється, тільки цього року вона отримала 2 сертифікати British Council.

«ІЛІТ надзвичайно радий прийняти в свою команду такого висококваліфікованого викладача англійської мови, яка навчатиме дітей та допомагатиме у підготовці до іспитів Cambridge»,— написали в Ірпінському ліцеї.

Нагадаємо, Ірпінський ліцей інноваційних технологій став першим закладом серед державних та комунальних освітніх закладів Ірпеня, що отримав сертифікат про співпрацю з Grade Education Center. Відтепер ІЛІТ має статус офіційного центру з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English(САЕ).

Читати також