Головна Новини Оксана Нечитайло: з початку війни Ірпінська громада отримала велику підтримку від українських та закордонних благодійників 

Оксана Нечитайло: з початку війни Ірпінська громада отримала велику підтримку від українських та закордонних благодійників 

Автор: Max

Депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло висловила слова вдячності благодійним фондам та організаціям, які доставили гуманітарну допомогу до Ірпеня. 

«Вся наша Ірпінська громада і територіальна оборона висловлює безмежну вдячність: БФ «Серце для України», БФ «Порятунок дитини», ГО «Волонтери Бучачинни», ГО «Якість життя», Епіцентр, Сільпо, Лоток, Ашан, місцеві аптеки «Подорожник», «Бажаємо здоров’я», «Аптекар», магазин одягу «Ексклюзив», «Будматеріали» (вул.Котляревського), Закарпатська ВДА, Координаційний центр Волині, Сарницька міська рада, Кременецька міська рада, Волинська ВДА, Львівська ВДА, Чернівецька ВДА, БФ «Кірітас-Київ», – розповіла журналістам ITV Оксана Нечитайло. 

Також вона повідомила, що з початку війни Ірпінська громада отримала дуже велику підтримку і від інших українських благодійників та волонтерів з-за кордону.

«Щойно почалася війна, ми почали шукати зв’язок з усіма можливими благодійними фондами та організаціями, волонтерами з різних міст України та нашими друзями з-за кордону. На сьогодні десятки благодійних фондів та організацій з України і мої особисті друзі з Італії, Чехії, Польщі та інших країн вже надали неймовірну підтримку нашій громаді та захисникам. І ця допомога тільки продовжується. Найпріорітетніше, найнеобхідніше, що ми просимо – це військове спорядження для наших захисників: бронежилети, каски, рації, наколінники, джгути. А також не менш необхідні ковдри, теплий одяг, термобілизну та взуття. Звичайно, серед найнеобхіднішого і медикаменти, засоби особистої гігієни, сухі пайки та вода. Також нам допомагають дитячим харчуванням та підгузками», – зазначила Оксана Нечитайло. 

Окрім цього, депутатка зазначила, що на наразі вже створено 4 склади з гуманітарною допомогою. «Маємо два склади у Житомирі та два – у Києві. А вже звідти наші волонтери доставляють допомогу всім, хто цього потребує. Якщо допомога потрібна вам або вашим близьким, телефонуйте за номером 0933417487», – додала Нечитайло.

IMAGE 2022-03-11 18:53:35

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також