Головна Новини Маркушин: тішить, що окрім прохань і скарг, мешканці громади приходять і з пропозиціями та вдячністю (відео)

Маркушин: тішить, що окрім прохань і скарг, мешканці громади приходять і з пропозиціями та вдячністю (відео)

Автор: Max

Сьогодні на особистий прийом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина прийшло понад тридцять мешканців Ірпінської громади. Про це мер Ірпеня повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Більшість звернень, з якими приходять люди, стосуються наслідків бойових дій в Ірпені. Це відновлення і демонтаж будинків, заміна вікон і дверей, вивезення будівельного сміття, виплата матеріальної допомоги тощо», — розповів Маркушин.

За його словами частину питань, які можна залагодити швидко, вирішують одразу на місці або ж міський голова дає доручення відповідальним особам взятися за їх вирішення.

«Тішить, що окрім прохань і скарг, мешканці нашої громади приходять і з пропозиціями та вдячністю за уже вирішені питання. Це надихає до ще активнішої роботи! Щиро дякую всім тим, хто долучається до розвитку рідної громади!», — додав мер.

Нагадаємо, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин проводить особистий прийом громадян щосереди з 9:00 до 12:00 на першому поверсі Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2а).

Читати також