Головна Новини Маркушин і Карплюк обговорили з главою Комітету регіонів Євросоюзу участь ЄС у відбудові Ірпеня (фото)

Маркушин і Карплюк обговорили з главою Комітету регіонів Євросоюзу участь ЄС у відбудові Ірпеня (фото)

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк привітали нового Президента Комітету регіонів Євросоюзу Васко Кардейро з обранням на цю посаду та провели з ним перемовини щодо визначення Ірпеня пілотним українським містом для відбудови за участі ЄС. Про це Маркушин повідомив на своєму телеграм-каналі.

«Пан Кардейро висловив своє захоплення Ірпенем як містом-героєм та повідомив нам, що сьогодні буде запущено в роботу Європейський альянс міст і регіонів, який створений саме для того, щоб допомогти відбудовувати зруйновані рашистами українські міста. Зокрема, у напрямку прямої співпраці між містами і громадами. Дякую керівництву Комітету регіонів за потужну підтримку України та українців!» – зазначив мер Ірпеня.

Нагадаємо, 28 червня Олександр Маркушин підписав із президентом Асоціації мерів міст Франції Давідом Ліснаром Меморандум про співпрацю, згідно з яким Асоціація об’єднає зусилля багатьох французьких громад для допомоги у відбудові Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Джерело

Читати також