Головна Новини Ліцеїсти ІЛІТ представлять у мерії Ірпеня проєкти розвитку міста

Ліцеїсти ІЛІТ представлять у мерії Ірпеня проєкти розвитку міста

Автор: Max

Ірпінський ліцей інноваційних технологій (ІЛІТ) спільно з Ірпінською міською радою, Інвестиційною радою Ірпеня, Товариством «Відважних» та Інвестиційною групою «Molodist» оголосив серед учнів 8–11 класів ІЛІТ конкурс на найкращий проєкт інноваційного розвитку Ірпеня під назвою «Ірпінь інноваційний». Про це повідомила заступниця директора ліцею Марія Гостін.

У положенні про конкурс йдеться: «Якщо ви любите своє місто, маєте величезне бажання робити його кращим щодня і знаєте, як саме, пропонуємо вам почати з таких кроків:

Крок 1. Знайдіть команду однодумців. Максимальна кількість учасників однієї команди – 5 осіб.

Крок 2. Оберіть тему проєкту, яка буде спрямована на інноваційний розвиток міста та покращення його іміджу.

Крок 3. Проведіть дослідження, щоб зрозуміти, які є шляхи реалізації вашого задуму. Оцініть усі можливі ризики.

Крок 4. Підготуйте інформативну презентацію вашої ідеї, використовуючи сучасні застосунки (“Canva”, “SlideShare” тощо). Зробіть візуалізацію, щоб члени журі могли повністю зрозуміти ваш задум. Презентація має тривати не більше 10 хвилин!

Крок 5. Готові роботи надішліть на пошту [email protected] і готуйтеся захищати свій проєкт».

Презентація проєктів відбудеться в Ірпінській міській раді за участі міського голови, його заступників, депутатів, членів виконавчого комітету та Інвестиційної ради Ірпеня. Найбільш інноваційні проєкти будуть втілені в життя за фінансової підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка та партнерів.

Автори найбільш цікавих проєктів отримають фінансову винагороду і приємні та цікаві подарунки від партнерів конкурсу – Ірпінської міської ради, Інвестиційної ради Ірпеня, Товариства «Відважних», Інвестиційної групи «Molodist», Інформаційного агентства ITV.

Заявки  на участь у конкурсі приймаються до 10 лютого. Презентація готових проєктів відбудеться 21 лютого.

Із додатковими запитаннями можна звертатися в кабінет 3.1 в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій або за телефоном (093)4869733.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також