Головна Новини Київський Центр організації дорожнього руху допомагатиме Ірпеню

Київський Центр організації дорожнього руху допомагатиме Ірпеню

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та керівник КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» Сергій Скрипник відвідали київське комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» та домовилися про декілька напрямків співпраці. Про це мер Ірпеня розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«Першочергово говорили про допомогу нам у відновленні роботи світлофорів в Ірпені. І, зокрема, світлофора на перехресті Університетської та Тищенка. Під час бойових дій він дуже постраждав, і я вдячний нашим столичним колегам за те, що відгукнулися на наше прохання і запропонували власними силами його полагодити. Так само, як полагодили уже два. Тож уже найближчим часом світлофор на перехресті Університетська – Тищенка працюватиме!» – повідомив Маркушин.

Він зауважив, що зараз із десяти світлофорів в Ірпені працюють шість.

«На перехресті Соборної та Тургенєвської ми відновлюємо (світлофор) власними силами. Пошкодження світлофорів у Романівці та біля “Жирафу” найсильніші. Дуже постраждали комунікації. Тож шукаємо фінансування на їх капітальну заміну», – зазначив мер.

«Загалом було дуже цікаво побачити роботу Центру організації дорожнього руху Києва зсередини. Домовилися про тісну співпрацю у сфері управління та організації дорожнього руху й запровадження пілотного проєкту з приєднанням Ірпеня до програмного забезпечення Центру для кращого регулювання дорожнього руху в місті», – розповів міський голова.

Він також додав, що поки триватиме відновлення світлофорів, інспектори «Муніципальної варти» зранку в будні, коли діти поспішають у школу, чергуватимуть на перехрестях вулиць Університетської й Тищенка та Соборної й Тургенєвської.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також