Головна Новини Ірпінський ліцей інноваційних технологій став центром підготовки до міжнародних іспитів з англійської

Ірпінський ліцей інноваційних технологій став центром підготовки до міжнародних іспитів з англійської

Автор: Max

Ірпінський ліцей інноваційних технологій став першим закладом серед державних та комунальних освітніх закладів Ірпеня, що отримав сертифікат про співпрацю з Grade Education Center. Відтепер ІЛІТ має статус офіційного центру з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English(САЕ).

Іспити CAE Були розроблені для оцінки вміння людини використовувати англійську в реальних життєвих ситуаціях, саме тому вони так цінуються в усьому світі. Зокрема найпопулярніші іспити у цій системі — це KET, PET, FCE, CAE, BEC та інші.

«Відтепер на базі ІЛІТу свої знання англійської може підтвердити та отримати відповідний сертифікат кожен бажаючий, в тому числі й вчителі та викладачі закладів освіти, учні та студенти, чиновники, співробітники приватних компаній, підприємці тощо»,— коментують у ліцеї.

Сертифікати САЕ визнають більш ніж 15 тисяч університетів, роботодавців та урядових організацій світу. Наприклад, такі компанії, як Microsoft, Airbus, IBM та PwS, а також вищі навчальні заклади у Канаді, Великобританії, США та в інших країнах світу.

Нагадаємо, у лютому 25 представників шкільної та дошкільної освіти Ірпінської громади отримали міжнародний сертифікат з основ IT від світового лідера у галузі мережевих технологій для Інтернету — CISCO. Вперше в Ірпені центром міжнародної Академії, в якій вчилися освітяни, став Ліцей інноваційних технологій.

Читати також