Головна НовиниІрпінь Ірпінські спортсмени стали чемпіонами змагань з кікбоксингу ІСКА у Хмельницькому

Ірпінські спортсмени стали чемпіонами змагань з кікбоксингу ІСКА у Хмельницькому

Автор: Max

24 лютого 2024 року відбувся Відкритий Чемпіонат з кікбоксингу ІСКА у м. Хмельницький. Ірпінь був представлений спортсменими клубу «Реформа». Усі ірпінці стали чемпіонами змагань. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу «Реформа» Володимир Сотін.

«Змагання зібрали близько 170 спортсменів з різних куточків України. Спортивний клуб «Реформа» у невеличкому складі 5 спортсменів продемонстрували чудовий результат. Усі спортсмени стали чемпіонами змагань. Діти працювали від 3 до 5 розділів», — повідомив Володимир Сотін.

Загалом клуб заявився у 20 категоріях та поклав до скарбнички 20 нагород: 12 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

«Дякуємо усім, хто нам допомагає: батькам, клубу, керівникам, місту Ірпінь. Подяка організаторам за запрошення. Окрема подяка ЗСУ, завдяки яким у нас є можливість тренуватися та їздити на змагання. Зустрінемось на наступних стартах», — додав тренер спортивного клубу.

Нагадаємо, нещодавно команда ірпінського спортивного клубу «Реформа» посіла друге загальнокомандне місце на відкритому турнірі з кікбоксинг ІСКА у м. Києві.

Читати також