Головна НовиниІрпінь Досвід Ірпеня по відновленню передаватимуть постраждалим громадам України

Досвід Ірпеня по відновленню передаватимуть постраждалим громадам України

Автор: Max

Проєкт «IRS: Інновації та реконструкції для суспільства» надаватиме консультації щодо відновлення Бородянки, Гостомеля та Кремінної. Команда IRS уклала меморандуми  з очільниками громад щодо сталого відновлення міст на конференції «Кремінна, Бородянка, Гостомель в фокусі відновлення: 100 ідей для міст від IRS». Про це повідомив ініціатор створення IRS, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

“У квітні 2022 року, коли понад 70% Ірпеня було зруйновано, ми закликали всіх бажаючих долучитися до планування відновлення міста. Понад 200 фахівців з України та світу приєдналися до ініціативи «Irpin Reconstruction Summit». Протягом року команда залучила 1 млн. євро від португальського міста Кашкайш (по 500 тис євро для Ірпеня та Бучі) та 700 тис. доларів від італійського Фонду «Terre des hommes» для відновлення житлового фонду Ірпінської громади. Також команда IRS розробила проєктно-архітектурні пропозиції щодо реконструкції та відбудови соціальних об’єктів інфраструктури та у серпні 2023 року передала їхні розробки громаді Ірпеня. Наразі — в процесі написання «Стратегія модернізації громади та галузеві концепції», — наголосив Володимир Карплюк.

Photo 2024 02 26 13 13 11

“З часом проєкт IRS Irpin Reconstruction Summit трансформувався у команду «IRS. Інновації та реконструкції для суспільства» і реалізує власну методологію відновлення та модернізації міст, пропонуючи системні рішення та розробляючи унікальні стратегії відбудови і розвитку громад. Ініційований IRS Всеукраїнський хакатон «100 ідей для міст» спрямований для надання допомоги у відновленні українських міст таких міст, як Бахмут, Маріуполь, Мелітополь, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Кривий Ріг тощо. Товариство «ВІДВАЖНИХ» профінансує винагороду за чотири призові місця в містобудівному напрямку проєкту «100 ідей для міст», щоб мотивувати учасників конкурсу та стимулювати подання конкурентних пропозицій для реконструкції міст. Дякую СЕО IRS Ірині Ярмоленко та креативній директорці Зоряні Тихончук за цінний внесок у відбудову Київщини та країни вцілому”, — зазначив голова Інвестиційної ради Ірпеня.

Читати також