Головна Новини Ірпінців запрошують долучитись до курсів з цифрової освіти

Ірпінців запрошують долучитись до курсів з цифрової освіти

Автор: Max

В Ірпені розпочалися курси «Цифрова освіта. Безпечний простір». Взяти участь у них можуть всі охочі мешканці громади, а також педагоги, які тут працюють. Про це повідомляє центр професійного розвитку педагогічних працівників ІМР.

На учасників чекають 8 безкоштовних занять. Під час них слухачі дізнаються, як користуватись смартфоном, додатками ДІЯ, Ощад24 та Приват24, як правильно захистити себе від інтернет-шахраїв, правила спілкування в онлайн-просторі тощо. Наприкінці всі учасники отримають спеціальні сертифікати.

Перше знаття курсу пройшло 16 березня, але кожен охочий може долучитись до курсів і зараз — наступне заняття 21 березня о 15:30.

Навчання проходить щовівторка та щочетверга з 15:30 до 17:00 в приміщенні Ірпінської міської бібліотеки імені М. Рильського.

Нагадаємо, кафедра економічної політики Державного податкового університету проводить гостьові лекції для учнів старших класів в рамках проєкту Жана Моне «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації». Організатори запрошують усіх охочих. Кількість місць — обмежена. Реєстрація на лекції ТУТ.

Читати також