Головна НовиниІрпінь Ірпінь починає співпрацю з італійським містом Монца

Ірпінь починає співпрацю з італійським містом Монца

Автор: Max

Ірпінь починає співпрацювати з італійським містом Монца одразу у трьох напрямках – освітньому, культурному та економічному. Про це з мером Монци Пауло Пілотто домовились голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк та керуючий справами виконавчого комітету Дмитро Негреша під час свого візиту до Італії.

В освітньому напрямі управлінці домовились про проведення обміну школярами та вчителями.

«Мер Пілотто зауважив, що Монца готова вже найближчим часом прийняти дітей з Ірпеня», — зауважив Володимир Карплюк.

Також в межах культурної співпраці між містами планують проводити різні виставки, творчі зустрічі та обміни.

«Щоб ближче познайомити італійців з українськими традиціями, українським мистецтвом, а головне, щоб показати Італії, що навіть під час війни в Україні, і зокрема в Ірпені, продовжує розвиватися культура», — пояснює голова Інвестиційної ради Ірпеня.

Також буде налагоджену й економічну співпрацю, шляхом долучення найбільш розвинених виробничих секторів Монци до партнерства міст.

«Коли ми шукаємо допомогу, це не обмежується лише фінансами. Ми шукаємо підтримку фахових людей, обмін досвідом в галузі культури, освіти та багатьох інших напрямках. Адже навіть війна не повинна зупинити розвиток нашої країни!», — наголосив Володимир Карплюк.

Місто Монци є передмістям Мілану і однією з найбагатших громад Італії. Відоме у світі проведенням щорічних автогонок, одного з етапів Формули 1 — Grand Prix.

Читати також