Головна Новини Десятикласник із Ірпеня продемонстрував університетський рівень знань на обласній олімпіаді з інформатики (відео)

Десятикласник із Ірпеня продемонстрував університетський рівень знань на обласній олімпіаді з інформатики (відео)

Автор: Max

Антон Бут, учень Ірпінського ліцею інноваційних технологій: 

«Неможливо розставити ліхтарі так, щоб вони не повторювалися. Кожен сусідній ліхтар повинен був відрізнятися на гілці».

І хоча на моніторі комп’ютера – жодного ліхтаря, лише незрозумілі позначки, проте за ними – цілий проєкт, що має вирішити задану проблему освітлення на залізниці. Проблему вирішив мовою алгоритмів десятикласник Ірпінського ліцею інноваційних технологій Антон Бут. Саме це завдання і привело його до перемоги на олімпіаді з інформатики серед учнів Київщини.

Учитель хлопця каже – завдання олімпіади вимагали побудови таких алгоритмів, яких немає в програмі звичайної школи.

Іван Нечипорук, учитель інформатики Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Існують такі задачі, які не під силу навіть професійним викладачам інформатики. Наприклад, деякі задачі четвертого-п’ятого рівня складності мені не під силу».

Антон переміг понад 70 десятикласників, які представляли різні школи Київської області. Учитель запевняє – у хлопця була дуже сильна самопідготовка, і саме завдяки цьому Антон і став переможцем.

Антон Бут:

«Тут саме логіка потрібна, і до цих завдань підготуватися, я б сказав, просто неможливо. Кожне завдання не схоже на інше – таких не було раніше, і ніде не знайдеш схожих».

Іван Нечипорук:

«Він писав на тій мові, яку я йому взагалі не давав. Тобто, він писав на Java, а ми вивчаємо С++, Python та інші мови. Тобто це виключно досягнення цього молодого таланту з нашого міста».

І хоча сам Антон каже, що до таких завдань підготуватися практично неможливо, але вже зараз не розслабляється і готується представляти Київщину на всеукраїнській олімпіаді.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!



Джерело

Читати також