Головна НовиниІрпінь БО «Район №1» побудує у Михайлівці-Рубежівці житло для переселенців із Херсонщини

БО «Район №1» побудує у Михайлівці-Рубежівці житло для переселенців із Херсонщини

Автор: Max

Благодійна організація «Район №1» побудує каркасний будинок для багатодітної родини з Херсонщини у Михайлівці-Рубежівці. Про це інформує Ірпінська міська рада.

Сім’я, для якої побудують будинок, родом із Олександрівки, що на Херсонщині. Усього в родині п’ятеро дітей, наймолодшому не виповнилося і року. Родина пережила російську окупацію у своєму рідному селі. Але і після звільнення від окупантів, російський терор для них не закінчився.

«Олександрівка розташована дуже близько до Кінбурнської коси, яка досі знаходиться під контролем окупантів. З території нашої заповідної зони рашисти буквально щодня обстрілюють селище. Обстріл цивільного населення ведеться на повне знищення», — розповідають у міськраді.

Наразі частина родини мешкає у Миколаєві, інша частина залишається в Олександрівці під постійними обстрілами.

Будівництво нового будинку для цієї родини почнуть вже цього тижня. Закінчити ж оселю площею 110 м2 обіцяють до кінця року.

«Така швидкість визначена передусім типом майбутнього будинку – він буде каркасним. Це відносно нова технологія для України, яка вже давно популярна в США та Європі. Вона дозволяє дуже швидко звести енергоефективну оселю», — пояснюють у міськраді.

Нагадаємо, днями в Ірпені розпочали капітальний ремонт багатоповерхівки на вулиці Котляревській, 52А.

Читати також