Головна Новини Бібліотеки ірпінських шкіл отримали 976 посібників для вчителів початкових класів

Бібліотеки ірпінських шкіл отримали 976 посібників для вчителів початкових класів

Автор: Max

Бібліотеки шкіл Ірпінської громади отримали 976 примірників навчально-методичних посібників для вчителів початкових класів за програмою Нової української школи. Про це повідомило міське управління освіти і науки.

«До закладів загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади продовжують надходити навчально-методичні посібники для учителів початкових класів за програмою Нової української школи. Це посібники про організацію дистанційного і змішаного навчання, інноваційної системи оцінювання результатів навчання учнів початкової школи, формування у молодших школярів навичок конструктивного спілкування, організації позаурочної діяльності та ін. Наразі бібліотеки закладів загальної середньої освіти поповнились 19 найменуваннями – 976 примірниками навчально-методичних посібників Нової української школи, які педагоги початкових класів будуть використовувати в освітньому процесі», – зазначили в управлінні.

Нагадаємо, нещодавно публічні бібліотеки Ірпінської громади отримали більш ніж 1100 примірників книг, які були закуплені за кошти, виділені міською радою з місцевого бюжету в листопаді минулого року. Зокрема, 361 книжку отримала Ірпінська міська бібліотека ім. М. Рильського, 325 – Ірпінська міська бібліотека для дітей, 233 – Михайлівсько-Рубежівська сільська бібліотека, 214 – Козинцівська сільська бібліотека.

                                                                                                       
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також