Головна НовиниІрпінь Засновника «Добробату» Ростислава Смірнова нагородили медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь»

Засновника «Добробату» Ростислава Смірнова нагородили медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь»

Автор: Max

Учора з нагоди Міжнародного дня волонтера нагородили медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь» засновника «Добробату» Ростислава Смірнова. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

«До Міжнародного дня волонтера, мав честь нагородити засновника проекту «Добробат» Ростислава Смірнова медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь». Крім цього, вручив команді «Добробату» подяку Ірпінського міського голови за активну участь у волонтерській діяльності, допомогу у відбудові та відновленні житла жителям Ірпінської громади», — повідомив перший заступник мера Ірпеня Андрій Кравчук.

Варто зазначити, що майже 1000 добробатівців долучилися до відновлення понад 100 обʼєктів Ірпінської громади.

«Одразу після деокупації на допомогу зруйнованому, але нескореному Ірпеню прийшли волонтери «Добробату». В результаті, майже 1000 добробатівців долучилися до відновлення понад 100 обʼєктів Ірпінської громади, розбираючи завали зруйнованих домівок, вивозячи понад 1000 кубометрів будівельного сміття та ремонтуючи покрівлі. Дякую за допомогу нашому місту засновникам і керівникам «Добробату» Віктору Андрусіву, Ростиславу Смірнову та Олександру Юрко», — додав Андрій Кравчук.

Читати також