Головна НовиниІрпінь Вихованці ірпінського танцювального клубу «Адажіо» перемогли на міжнародних змаганнях

Вихованці ірпінського танцювального клубу «Адажіо» перемогли на міжнародних змаганнях

Автор: Max

Вихованці ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» Констянтин Філатов та Вікторія Шепшинська перемогли на міжнародних змаганнях у Болгарії. Про це інформує відділення НОК України в Київській області.

Констянтин та Вікторія змагалися у програмі «Стандарт» вікової категорії «Дорослі». У фіналі пара змагалася із суперниками з Туреччини, Румунії, Болгарії, Словенії, Чехії. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн світу.

Підготовкою переможців займалися тренери Віталій Салямон та Катерина Салямон-Міхєєва.

Варто зауважити, тренерка ірпінського клубу спортивно-бального танцю Катерина Салямон-Міхєєва стала героїнею проєкту про українських жінок французької режисерки українського походження Анастасії Мікової.

На міжнародних змаганнях в Болгарії Україну також представили Дмитро Танаєв та Катерина Дорош, вони вибороли четверте місце у програмі «Латина» вікової категорії «Молодь до 21». Ще одна пара Ілля Танаєв та Софія Войтенко посіли шосте місце в категорії «Молодь». 

Нагадаємо, у березні команда ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» виборола перше місце на Чемпіонаті України з танцювального спорту.

Читати також