Головна НовиниІрпінь Волейбольний клуб «Ірпінь-Молодість» готується до чемпіонату України (відео)

Волейбольний клуб «Ірпінь-Молодість» готується до чемпіонату України (відео)

Автор: Max

Такі драйвові вечори для цієї спортивної компанії уже звичка. Це – гравці волейбольного клубу «Ірпінь-Молодість». Зараз вони готуються до 3-го туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги.

Спортсмени уже здобули перемогу у двох попередніх турах. Останній поєдинок відбувся 2 грудня. Ірпінська команда всуху обіграла своїх конкурентів.

Але попереду ще 3 тури, тож розслаблятися не можна, – зазначає тренер команди Ігор Пінчук.

Ігор Пінчук, тренер волейбольного клубу «Ірпінь-Молодість»:

«Волейбол – це такий вид спорту, один з небагатьох, де немає нічиєї. Тому тільки перемога, це по-перше. А по-друге, в такий час тяжкий, коли війна вже другий рік, я вважаю, що якщо збиратися і щось робити, то робити це на максимум. Тому у моїх хлопців і в дітей, яких я треную, у нас мотивації вистачає».

У команді 15 гравців. Найстаршому  – 42, наймолодшому – 16. Але всі вони, незалежно від різниці у віці, працюють, як чітко налагоджений механізм.

Гравець волейбольного клубу «Ірпінь-Молодість»:

«Ми налаштовані дуже-дуже серйозно. Ми готові показувати наш максимум, так як ми показуємо і на тренуваннях. Тобто налаштовані ми тільки перемагати!».

Зараз спортсмени тренуються тричі на тиждень. Займаються в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі, коли тут не тренуються діти.

До чоловічих тренувань регулярно долучається ось ця тендітна дівчина. Олександра Чорна – дитяча тренерка з волейболу та менеджерка команди «Ірпінь-Молодість».

Вона розповідає, що важливою складовою успіху, окрім командного духу, є і фінансова рівновага. З цим у спортсменів проблем немає. Командою вже понад рік опікується Інвестиційна група «MOLODIST».

Олександра Чорна, тренерка з волейболу в ДЮСШ, менеджерка волейбольного клубу «Ірпінь-Молодість»:

«Щоб поїхати в тур, хлопцям потрібно оплатити проживання, харчування. Потрібно також зробити внески, щоб приймати участь, тобто, кошти достатньо великі. Спонсори нас дуже надихають тим, що в Ірпені з’явилася професійна команда, і вони погодилися взяти нас під свою опіку».

Волейбольний клуб «Ірпінь-Молодість» був заснований у 2009 році. Протягом 14 років команда постійно оновлювалася та вдосконалювалася.

Більшість гравців із теперішнього складу – новачки. Діляться, що тепер, коли Ірпінь весь світ знає як місто-герой – відповідальність за себе та свою команду ще більша.

Артем Головатий, гравець волейбольного клубу «Ірпінь-Молодість»:

«Більшість гравців з Ірпеня і ми горою стоїмо за це місто. Пишаємося тим, що наша команда саме називається ВК «Ірпінь-Молодість». Дуже сильно вмотивовані на майбутні 3 тури. Тому що виграємо три тури – проходимо в першу лігу. Це – наша головна мотивація».

Читати також