Головна НовиниІрпінь Влітку в Ірпені відкриють ще одне модульне містечко

Влітку в Ірпені відкриють ще одне модульне містечко

Автор: Max

В Ірпені вже цього літа планують відкрити ще одне модульне містечко. Про це в інтерв’ю журналістам Укрінформ розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, там зможуть жити близько тисячі осіб. Модульне містечко складатиметься з квартир, де буде дві кімнати, маленька кухня, санвузол і душова.

«За кошти міської ради прокладуть усі комунікації, водопостачання, водовідведення, електрику. Зараз ми попросили кошти в обласної військової адміністрації на благоустрій, щоб зробити тротуари, доріжки, вуличне освітлення», — зазначив Олександр Маркушин.

Також Олександр Маркушин розповів, що наразі міська рада має до двох тисяч заявок на квартиру у модульному містечку. Отримати місце зможуть ірпінці, які втратили своє помешкання під час війни або внутрішньо переміщенні особи.

«Стараємося надати тимчасове житло всім, хто його потребує. Якщо у нас немає місця у модульному містечку, пропонуємо місця в сусідніх громадах, бо в деяких ці містечка напівпорожні», — зауважив Ірпінський міський голова.

Нагадаємо, на початку травня в Ірпені відкрили нове модульне містечко «Ластівка».

Читати також