Головна НовиниІрпінь Відбудова двох будинків і будівництво нового в Ірпені: що зроблять в рамках проєкту «Покращення житлових умов ВПО на Сході України»

Відбудова двох будинків і будівництво нового в Ірпені: що зроблять в рамках проєкту «Покращення житлових умов ВПО на Сході України»

Автор: Max

У приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України за участі Віце-премʼєр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, голови КОВА Руслана Кравченка, Міжнародної організації з міграції та Ірпінської міської ради відбулося підписання меморандуму про співпрацю з імплементації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України». Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

«Мета ініціативи полягає у налагодженні та розвитку співпраці для реалізації спільних проєктів у сфері забезпечення житлом місцевих жителів Ірпінської міської територіальної громади, які втратили своє житло внаслідок повномасштабного вторгнення рф», — зазначив Кравчук.

Img 0867

Співпраця буде спрямована на проведення капітального ремонту двох багатоквартирних житлових будинків за адресами: вул. Северинівська, 160, 162, та будівництво нового багатоквартирного житлового будинку на місці зруйнованого внаслідок активних бойових дій за адресою: вул. Гостомельське шосе, 12.

Img 0866

«Підтримка та допомога ВПО, а також осіб, які через повномасштабне вторгнення рф втратили свої оселі є одним із найважливіших векторів у роботі Ірпінської міської ради. Ірпінь з перших днів деокупації долучається до низки проєктів, які спрямовані на відбудову житла, яке було знищено російськими окупантами», — додав Андрій Кравчук.

Читати також